Image firem

Logo je důležitým prvkem, který musí na první pohled vyjadřovat činnost firmy. To se zajístí vhodně použitým typem písma, výstižným symbolem a správnou vyvážeností barev.

Nabízíme vytvoření loga od samého začátku, nebo předelání stávajícího loga do vektorové podoby k následnému dalšímu zpracování.


Reference: Logo "City Taxi"

Plotrová reklama

Plotrová ( řezaná ) reklama je nejrozšířenější a nejlevnější způsob zviditelnění Vaší firmy. Používá se samolepící fólie která má trvanlivost až několik let, záleží samozřejmě na druhu a venkovních podmínkách.

Máme na výběr z mnoha samolepících fólií ( není vyjímkou i stríbrná, zlatá a pískovaná ) z nichž vyrobíme jakoukoli řezanou reklamu navrženou u nás nebo dodanou nejlépe ve vektorech ( křivkách ). Pro zpevnění používáme PVC desky různých tlouštěk, pro ještě větší výdrž a pevnost pak plechové desky. Nabizíme i světelné boxy, polepy aut, polepy výloh a cedulí, to vše s kompletním nalepením nebo montáží na zvolené místo.


Reference: City taxi - polep auta, Vlasové studio - firemní štít

Digitální volkoplošný tisk

Tisk, v dnešní době rychle rozrůstající se oblast zpracování reklamy.

Ani my nejsme pozadu, nabízíme Vám kvalitní ( skoro až fotografický ) velkoformátový tisk vhodný především na větší tiskoviny - plakáty, barevné cedule, štíty,.. nebo na propagační tiskoviny ve větších počtech - vizitky, letáky a podobné. Tiskneme na různá média ( matný nebo lesklý papír, lesklou a nebo dokonce průhlednou fólii.) Kvalita tisku záleží především na kvalitě dodaného podkladu.


Reference: Beer gallery - digitální tisk

Mokapy

Výroba modelů pro filmování. Skládané krabičky všeho druhu s polepem ze všech potřebných stran, kelímky, plechovky apod.


Reference: Police car - mokap pro film

Tvorba webových prezentací

Design

Našim cílem je zajistit kvalitní a moderní vzhled Vašich stránek, at už od základu navrhnutý nebo předělaný z Vašeho stávajícího webu na zajímavější, aby svým moderním a příjemným vzhledem mohl lépe přitáhnout návštěvníky na Vaše stránky.

Poté co vyslechneme Vaše představy o designu, pošleme Vám návrh na schválení, popřípadě ještě upravíme dle Vašich představ. Pokud bude vše v pořádku, začneme pracovat na kompletním designu.

Kódování ( označkování ) dokumentu

K tomu abyste měli kvalitní a moderní stránky však nestačí výborný design. Potřebujete také aby se stránky rychle načítali ( to se dá zajistit čistým XHTML kódem s použitím kaskádových stylů CSS ) a to podle moderních standardů tvorby webu, které udává organizace W3C. Optimalizaci provádíme pro základní prohlížeče a to Internet Explorer a Mozilla Firefox, na rozlišení pevné ( 800x600px, 1280x1024px ) nebo dynamické ( roztažné do šířky, jako např. na těchto stránkách ). Nabízíme zatím pouze stránky statické ( bez samosprávy, aktualit, fór, neboli bez práce s databázemi ).

Úprava textů, navigace, a registrace do katalogů

Avšak abyste dosáhli plně funkčních stránek musíme vymyslet a ověřit klíčová slova, upravit podle nich texty které se na stránkách vyskytují a zaregistrovat do katalogů ( seznam, atlas, centrum, dmoz, …). To proto aby je mohli najít vyhledávače a stránky se dali vyhledat pod danými klíčovymi slovy, přitom ještě je důležité aby se stránky zobrazily na prvních místech ve výsledcích vyhledávače, to záleží jak na správném označkování dokumentu ( hlavní nadpis, podnadpisy, tabulky apod. ) ale také na klíčových slovech umístěných v textech.Reference: Stavební firma TeePee, Osobní stránky malířky Oliny FrancovéSamozřejmě vše záleží na domluvě, Vašich potřebách a požadavcích, kterým se rádi přizpůsobíme.

Adresa : Grafický ateliér - Grafické studio SmíchovNad zámečnicí 30, Praha 5
E-mail : grafik.praha@volny.cz
Telefon : 602 275 975, 777 56 96 54